Bukarts atgriežas laukumā, Tambijeva trenētā ”Admiral” turpina uzvaru sēriju (VIDEO)

Ceturto uzvaru pēc kārtas Kontinentālajā hokeja līgā (KHLšodien izcīnīja latviešu trenera Leonīda Tambijeva vadītā un Latvijas izlases uzbrucēju Mika Indraša un Riharda Bukarta pārstāvētā Vladivostokas ”Admiral”, kas mājās ar 3:2 (2:2, 0:0, 1:0) pieveica Novosibirskas ”Sibir”.

Abas komandas ļoti rezultatīvi uzsāka maču un jau pirmajā periodā guva četrus vārtus. Niks Šors ceturtajā minūtē izvirzīja ”Sibir” vadībā (1:0), bet pēc nieka 62 sekundēm Marks Verba atjaunoja uz tablo līdzsvaru – 1:1.

Aleksands Šarovs 16. minūtē izcēlās skaitliskajā vairākumā un atguva viesiem vadību (2:1), bet pēc trim ar pusi minūtēm Dmitrijs Sajustovs panāca 2:2. Rezultāts saglabājās nemainīgs līdz pat mača 55. minūtei, kad Artjoms Garejevs, spēlējot vairākumā, izrāva ”Admiral” uzvaru – 3:2.

Vladivostokas kluba rindās pēc vairāk nekā mēneša pārtraukuma laukumā atgriezās Latvijas izlases uzbrucējs Rihards Bukarts. Viņš spēlēja trešajā ”Admiral” virknējumā kopā ar Miku Indraši un laukumā pavadīja 14 minūtes un divas sekundes, kuru laikā neizdarīja nevienu metienu pa pretinieku vārtiem, taču bloķēja vienu sāncenšu metienu, izpildīja vienu spēka paņēmienu un izprovocēja pret sevi vienu noteikumu pārkāpumu. Bukarts nebija devies laukumā kopš 12. decembra.

Tikmēr Indrašis uz ledus pavadīja 18 minūtes un 35 sekundes (ceturtais lielākais spēles laiks komandā), izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, kā arī bloķējot vienu sāncenšu metienu un uzvarot trijos no pieciem (60%) iemetienu.

”Admiral” izcīnīja jau ceturto uzvaru pēc kārtas. Šogad Vladivostokas klubs līdz šim ir piedzīvojis tikai vienu zaudējumu. Neskatoties uz to, ”Admiral” joprojām ieņem pirmspēdējo vietu Austrumu konferencē. Bukarta un Indraša pārstāvētā komanda 49 spēlēs ir izcīnījusi tikai 35 punktus.

Autors: Rainers Rogs Avots: KHL