“Admiral” bez Bukarta svin uzvaru Tālo Austrumu derbijā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Vladivostokas “Admiral” viesos ar 2:1 pārspēja Habarovskas “Amur”.

“Admiral” komandas sastāvā jau otro spēli pēc kārtas nebija atrodams Rihards Bukarts, kurš šosezon aizvadītajās 12 spēlēs guvis 5 vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, atrodoties 4. vietā komandā pēc sakrātajiem punktiem.

Rezultātu spēles 15. minūtē atklāja Vladivostokas kluba aizsargs no Čehijas Vojteks Mozīks, pārspējot “Amur” vārtsargu vairākumā ar tālmetienu. Mozīkam rezultatīvi asistēja bijušais Rīgas “Dinamo” hokejists Jevgēņijs Gračovs.

Otrās trešdaļas noslēgumā, cits “Admiral” čehu aizsargs Libors Šulāks panāca 2:0. Trešā perioda ceturtajā minūte “Amur” vienus vārtus atguva, pateicoties čehu leģionāra Radana Lenca precīzajam raidījumam no vārtu priekšas.

Pēc nospēlētām 20 spēlēm “Admiral” ar 15 punktiem ieņem 10. vietu Austrumu konferences tabulā. Tikmēr, “Amur” ar 16 punktiem pēc 21 spēles atrodas vienu pozīciju augstāk.

Autors: hokejazinas.com Avots: KHL