Vilmaņa pirmie vārti “Battalion” rindās palīdz klubam izcīnīt uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas uzbrucēja Sanda Vilmaņa pārstāvētā Ontario hokeja līgas (OHL) komanda Nortbejas “Battalion” ar rezultātu 6:3 (1:1, 1:0, 4:2) viesos pārspēja Sūsentmarijas “Greyhounds” vienību

Vilmanis šajā mačā guva vārtus, izdarīja septiņus (!!!) metienus pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Ar precīzo metienu hokejists izcēlās trešā perioda 15. minūtē, panākot rezultātu 4:3 “Battalion” labā. Tie arī izrādījās uzvaras vārti.

Latvijas uzbrucējs šosezon 32 spēlēs guvis 11 vārtus un nopelnījis 18 rezultatīvas piespēles.

Šī bija Vilmaņa otrā spēle Nortbejas vienībā. Sezonu hokejists iesāka Sārnijas “Sting” klubā, taču janvāra sākumā Vilmanis tika aizmainīts.

“Battalion” ar 46 punktiem 40 cīņās ierindojas trešajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Vilmaņa klubam paredzēts 19. janvārī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika mājās pret Ēri “Otters” vienību.