SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Vilkoits: U-17 izlase aizvadīja trīs labas spēles

Latvijas U-17 izlases galvenais treneris Raimonds Vilkoits pēc pārbaudes spēlēm Norvēģijas pilsētā Sarpsborgā pret Norvēģijas U-18 izlasi sniedza savu komentāru.

Latvijas U-17 izlase aizvadīja trīs mačus pret Norvēģijas U-18 un izcīnīja divas uzvaras. Pirmajā mačā U-17 izlase cieta neveiksmi ar 2:3, dienu vēlāk tika izcīnīta uzvara ar 2:1, taču šodien Latvijas jaunieši uzvarēja ar 5:4.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Aizvadījām trīs labas spēles pret Norvēģijas U-18 izlasi. Katru cīņu centāmies aizvadīt stabilāk, piestrādājot pie dažādiem elementiem no mūsu sistēmas. Gribētos redzēt stabilāku emocionālo noturību un spēlēt disciplinētāk.

Ar katru spēli centāmies vairāk kontrolēt laukuma vidu – gan uzbrūkot, gan aizsargājoties. Mēģinājām spēlēt tuvāk pretiniekam un nedot tik daudz laika un vietas. Norvēģi spēlēja fizisku un ātru hokeju. Mums bija nepieciešams laiks, lai adaptētos šādam spēles stilam. Izdevās redzēt spēlētāju hokeja izpratni dažādās situācijās, izvērtēt darba ētiku un attieksmi. Tomēr ir lietas, pie kurām vēl ir jāstrādā un, par kurām jārunā,” sacīja Vilkoits.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)