Veinbergs nopelna 49 soda minūtes USHL mačā

Aizvadītajā naktī Latvijas hokejista Klāva Veinberga pārstāvētā ASV junioru hokeja līgas (USHL) komanda Linkolnas “Stars” ar rezultātu 4:3 (1:0, 3:2, 0:1) mājās uzvarēja Vaterlo “Blackhawks” vienību.

Veinbergs šajā spēlē guva vārtus, divas reizes meta pa vārtiem, nopelnīja 49 (!) soda minūtes un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs nopelnīja lielo noraidījumu par bīstamu grūdienu apmalē, kā arī mazākus sodus par kautiņu, nepareizu ekipējuma konfigurāciju, kā arī bīstamu spēli ar augstu paceltu nūju. 47 soda minūtes Veinbergs nopelnīja vienā epizodē.

Šosezon 44 cīņās Veinbergam 24 punkti (11+13), bet “Stars” ar 70 punktiem 55 mačos atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē.

Sauso uzvaru izcīnīja Dāvja Borozinska Demoinas “Buccaneers”, kas ar rezultātu 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) viesos pieveica Omahas “Lancers” klubu.

Borozinskis šajā cīņā pa pretinieku vārtiem nemeta un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā 46 spēlēs uzbrucējam 13 punkti (5+8). “Buccaneers” ar 48 punktiem 53 spēlēs ierindojas septītajā vietā Rietumu konferencē.

Citā mačā Ģirta Silkalna Fārgo “Force” vienība ar rezultātu 2:3 (1:1, 1:1, 0:1) mājās piekāpās Sūsitijas “Musketeers” komandai.

Silkalns šajā mačā izdarīja divus metienus pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon 48 spēlēs Silkalnam 24 punkti (7+17), bet “Force” ar 78 punktiem 55 spēlēs ierindojas pirmajā vietā Rietumu konferencē.

Visbeidzot, Patrika Bērziņa Traisitijas “Storm” ar rezultātu 6:3 (1:0, 4:0, 1:3) mājās uzveica Sūfolzas “Stampede” vienību.

Bērziņš šajā spēlē atradās rezervē.

Šosezon 12 spēlēs Bērziņš atvairījis 88,3% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 2,64 vārtus. “Storm” ar 66 punktiem 54 cīņās atrodas ceturtajā vietā Rietumu konferencē.