Šveices U-18 izlase izcīna pārliecinošu uzvaru pret Norvēģiju

Pasaules U-18 čempionāta spēlē mājiniece Šveices izlase ar 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) sagrāva Norvēģijas vienaudžus.

Astotajā minūtē mača rezultātu atklāja Andro Kaderli. Nepilnas piecas minūtes vēlāk Rafaels Meiers vairākumā dubultoja šveiciešu pārsvaru.

Otrā perioda vidusdaļā Šveices hokejisti guva divus vārtus. No sākuma Jans Dorte panāca 3:0, bet pēc četrām minūtēm Ēriks Šnelers guva ceturtos vārtus. Pamatlaika pēdējā minūtē Mateo Vāgners uzstādīja gala rezultātu.

Šveices valstsvienības vārtus sargāja Evans Iē, tiekot galā ar visiem 20 pretinieku metieniem. Norvēģijas vārtos pirmo spēles pusi (31 minūti) sargāja Mariuss Bjornsgārds, tiekot galā ar septiņiem metieniem no 11, taču pēc tam viņa vietā stājās Martins Lundbergs, atvairot 11 no 12 metieniem.

Nākamo spēli Norvēģija aizvadīs jau rītdien, 22. aprīlī, spēkojoties ar ASV vienaudžiem, taču Šveice 23. aprīlī uzņems Latvijas izlasi.