Šveice septiņu vārtu spēlē bullīšos apspēlē Slovākiju

Pasaules U-20 čempionāta spēlē Šveices juniori apspēlēja Slovākijas vienaudžus ar 4:3 (0:1, 1:2, 2:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos.

Spēles piektajā minūtē Ādams Sikora atklāja mača rezultātu. Otrās trešdaļas sākumā Līkits Raikle panāca izlīdzinājumu. Trešdaļas noslēgumā Servačs Petrovskis 50 sekunžu laikā guva divus vārtus un izvirzīja Slovākiju vadībā.

Trešā perioda sākumā šveicietis Miša Ramels vienus vārtus atguva. Spēles 49. minūtē Lorenco Kanonika panāca neizšķirtu un pārvirzīja spēli papildlaikā.

Overtaimā uzvarētājs netika noskaidrots, taču bullīšos Šveicei uzvaru atnesa aizsargs Rodvins Dionisio desmitajā metienu aplī.

Šveice ar sešiem punktiem četros mačos ieņem 4. vietu B grupā, savukārt Slovākija izcīnījusi par punktu vairāk un atrodās 3. pozīcijā.

Abas valstsvienības spēlēs ceturtdaļfinālā. Šveice 2. janvārī plkst. 21.30 spēkosies ar Čehiju, taču Slovākija naktī uz 3. janvāri plkst. 2.30 krustos nūjas ar Kanādu.