Somija U-18 PČ apspēlē mājinieci Šveici

Pasaules U-18 čempionāta spēlē Somijas hokejisti ar 4:2 (0:0, 2:2, 2:0) apspēlēja mājinieci Šveici.

Spēles rezultāts tika atklāts vien 26. minūtē, kad somu uzbrucējs Emīls Jārventijs realizēja skaitlisko vairākumu. Vien 36 sekundes vēlāk Toms Lepa dubultoja somu pārsvaru. Četras minūtes līdz otrās trešdaļas beigām, šveicietis Leo Brailards spēja samazināt rezultāta starpību. Pēc divām minūtēm Mateo Vāgners panāca izlīdzinājumu.

Trešā perioda pirmo pusi komandas cīnījās vienādi, taču 11. minūtē Somijas kapteinis Kasperi Haltunens izvirzīja komandu vadībā. Pēcāk Šveice nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un Jesse Nurmi ieraidīja ripu tukšos vārtos.

Šveices vārtus sargāja Francijas hokeja leģendas Kristobala Iē dēls Evans, tiekot galā ar 23 no 25 metieniem. Savukārt, Somijas vārtsargs Ēmils Vinijs atvairīja deviņus no 11 pretinieku metieniem.

Nākamo spēli Somija aizvadīs jau rītdien pret Latvijas vienaudžiem, taču Šveice vakara mačā uzņems Norvēģiju.