Slovākijas U-20 izlase gūst divus vārtus 53 sekundēs un “sausā” pārspēj Šveici

2024. gada U-20 pasaules čempionāta otrās dienas pirmajā spēlē Slovākijas U-20 izlase ar rezultātu 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) apspēlēja Šveices vienaudžus.

Mača rezultātu devītajā minūtē Samuels Honzeks atklāja rezultātu, iemetot ripu vārtos pēc piespēles no aizvārtes.

Otrās trešdaļas sākumā slovākiem bija iespēja izpildīt soda metienu, kuru gan realizēt neizdevās. Nepilnas divas minūtes līdz pamatlaika beigām Šveice nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, ko veiksmīgi izmantoja slovāki – Peters Repčiks ieraidīja ripu tukšos vārtos. 48 sekundes līdz beigām Servačs Petrovskis mazākumā spēja panākt 3:0.

Slovākijas vārtsargs Ādams Gajans apstādināja visus 36 metienus, kamēr Šveices vārtsargs Alesio Beljeri tika galā ar 17 no 19 metieniem.

Slovākija pēc divām spēlēm ar sešiem punktiem ieņem 1. vietu B grupā. Šveice pēc vienas spēles bez punktiem ierindojas ceturtajā pozīcijā.

Šveices hokejistiem jau rītdien paredzēta nākamā spēle, kad pretī stāsies ASV U-20 izlase. Slovākija nākamo maču aizvadīs 29. decembrī pret Norvēģijas vienaudžiem.