Slovākijas U-18 izlase sīvā cīņā uzvar kaimiņus

Pasaules U-18 čempionāta spēlē Slovākijas izlase ar 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 1:0) bullīšos apspēlēja Čehijas vienaudžus.

Pirmā perioda 11. minūtē slovāku uzbrucējs Ādams Cedžo vairākumā atklāja rezultātu. Čehija vēl trīs reizes deva iespēju Slovākijai spēlēt vairākumā, taču tie netika realizēti.

Otrajā trešdaļā Cedžo 4. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu, gūstot savus otros vārtus spēlē. Tuvojoties trešdaļas beigām, Ādams Čabi un Eduards Sale panāca izlīdzinājumu – 2:2.

Trešajā spēles nogrieznī komandas nespēja gūt vārtus, neskatoties uz to, ka otrā perioda beigās čehu aizsargs Jozefs Aihlers saņēma noraidījumu līdz spēles beigām (5+20) par grūdienu apmalē. Spēle turpinājās papildlaikā, taču arī tur netika noskaidrots uzvarētājs, un tika nozīmēti pēcspēles metieni, kuros ar 3:2 uzvaru izcīnīja Slovākija.

Čehijas vārtsargs Mihaels Hrabals atvairīja 39 no 41 metiena, kā arī divus no pieciem bullīšiem. Tikmēr Slovākijas vārtsargs Samuels Urbans tika galā ar 21 no 23 metieniem un atsita trīs no pieciem bullīšiem.

Nākamo spēli Slovākija aizvadīs rītdien, krustojot nūjas ar Zviedriju, taču Čehija sestdien cīnīsies ar Vācijas hokejistiem.