Rodžeram Bukartam punkts, “Wild” nespēj sasmelt izlieto ūdeni (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas uzbrucēja Rodžera Bukarta pārstāvētā Rietumu hokeja līgas (WHL) komanda Venačī “Wild” viesos ar rezultātu 2:4 (0:2, 2:1, 0:1) piekāpās Sietlas “Thunderbirds” vienībai.

Bukarts šajā cīņā atdeva rezultatīvu piespēli, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, kā arī laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Piespēli uzbrucējs nopelnīja otrā perioda 18. minūtē, palīdzot Brailijam Vudam panākt rezultātu 1:3.

“Thunderbirds” mača gaitā izvirzījās vadībā ar rezultātu 3:0, bet Bukarta klubs otrajā periodā spēja samazināt rezultāta starpību līdz vieniem vārtiem. Atspēlēties “Wild” gan neizdevās.

Šosezon deviņās spēlēs Bukarts ticis pie diviem vārtu guvumiem un vienas rezultatīvas piespēles.

“Wild” ar septiņiem punktiem deviņos mačos atrodas piektajā vietā Rietumu konferencē.

“Wild” nākamo maču aizvadīs 19. oktobrī viesos plkst. 5:05 pēc Latvijas laika pret Traisitijas “Americans” klubu.