NOSKATIES: 15 gadus vecs Latvijas hokejists gūst fantastiskus vārtus Somijas jauniešu čempionātā (VIDEO)

Dāvids Tarvids, hokejazinas.com

Dāvids Tarvids saņem apsveikumus | Foto: Ekrānšāviņš no U-16 SM-Sarja video

Šodien Latvijas hokejists Dāvids Tarvids izcēlās ar fantastisku vārtu guvumu Somijas U-16 hokeja līgā.

15 gadus vecais Tarvids pārstāv “Jukurit U-16” komandu.

Šodien “Jukurit U-16” ar rezultātu 6:4 (4:1, 0:1, 2:2) apspēlēja Helsinku “Karhu-Kissat”, kuras rindās Tarvids iesāka sezonu.

Latvietis atzīmējās ar trīs vārtu guvumiem šajā cīņā.

Trešā perioda 5. minūtē Tarvids savāca ripu aizsardzības zonā un solo gājienā izlauzās cauri visai pretinieku komandai, noslēdzot to ar vārtu guvumu.

Tarvids piecās spēlēs ar “Jukurit” jauniešu komandu guvis septiņus vārtus un atdevis vienu piespēli. Pirms tam “Karhu-Kissat” rindās 24 spēlēs sakrāja 28 (10+18) punktus.

Tarvids tika iekļauts Latvijas U-16 trīs pret trīs hokeja izlases kandidātu sarakstā dalībai Ziemas Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs, bet nesasniedza galējo sastāvu.