Nākamā Latvijas U-18 izlases pretiniece ASV gūst astoņus vārtus (VIDEO)

2024. gada U-18 pasaules čempionāta spēlē ASV izlase ar rezultātu 8:2 (4:0, 2:0, 2:2) sagrāva Norvēģijas vienaudžus.

ASV jaudīgi iesāka maču, desmit minūšu laikā gūstot četrus vārtus. Ar precīziem metieniem divreiz atzīmējās Kouls Eizermans, bet pa reizei Kamils Bednariks un Trevors Konelijs.

Otrās trešdaļas sākumā L.J Mūnijs nostiprināja amerikāņu pārsvaru, kam 12 minūtes vēlāk Kristiāns Hampfrīzs pievienoja vēl vienu vārtu guvumu.

Noslēdzošā perioda 39. sekundē Mikels Ēriksens guva pirmos Norvēģijas vārtus spēlē. Pusotru minūti vēlāk norvēģis Matiass Kārlsens saņēma noraidījumu līdz spēles beigām (5+20) par sitienu galvas un kakla apgabalā. ASV lielā vairākuma laikā nopelnīja trīs mazos noraidījumus.

Perioda 7. minūtē Logans Henslers panāca 7:1. Piecas minūtes vēlāk Džeimss Heigenss ieraidīja astoto ripu sāncenšu vārtos. Nedaudz vairāk kā trīs minūtes līdz finālsirēnai, norvēģis Matiass Deli realizēja vairākumu, samazinot rezultāta starpību.

ASV vārtsargs Džeks Persons tika galā ar 16 no 18 metieniem, kamēr Norvēģijas vārtus sargājošais Amunds Martinsens neitralizēja 30 no 38 metieniem.

Abām valstsvienībām nākamā spēle paredzēta pret Latvijas U-18 izlasi. ASV hokejisti laukumā dosies rītdien, 28. aprīlī, taču Norvēģija cīnīsies pret latviešiem pirmdien, 29. aprīlī.