Mateiko ar spēcīgu metienu gūst astotos vārtus sezonā (VIDEO)

Šovakar Kvebekas junioru hokeja līgas (QMJHL) spēlē Ērika Mateiko pārstāvētā Sentdžonsas “Sea Dogs” komanda apspēlēja Aksela Ozola Šārlottaunas “Islanders”.

Mateiko atzīmējās ar vārtu guvumu, izceļoties 3. perioda 12. minūtē, kad pēc ieiešanas zonā ar spēcīgu metienu pārspēja pretinieku vārtsargu.

Šajā spēlē Mateiko trīsreiz meta pa vārtiem, uzvarēja četrus no pieciem iemetieniem un pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Vārtsargs Ozols mačam tika pieteikts, taču atradās rezervē.

Šosezon vārtsargs 11 spēlēs izcīnījis piecas uzvaras, atvairījis 87,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,77 ripas.

Mateiko šosezon 18 spēlēs ticis pie 18 (8+10) punktiem.

“Sea Dogs” 19 spēlēs nopelnījuši 15 punktus un atrodas pēdējā, desmitajā vietā Austrumu konferencē. Savukārt, “Islanders” ar 18 punktiem 19 spēlēs atrodas septītajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā cīņa “Sea Dogs” paredzēta 13. novembrī pret Keipbretonas “Eagles”, taču “Islanders” nākamo spēli aizvadīs 15. novembrī, arī tiekoties ar “Eagles”.

Citā mačā bez latvieša Kristera Ansona spēlējošā Bleinvilas-Buabriānas “Armada” mājās ar 6:2 (1:1, 5:1, 0:0) apspēlēja Gatino “Olympiques”.

Šosezon 17 spēlēs uzbrucējs nopelnījis trīs punktus (2+1).

“Armada” ar 20 punktiem 21 mačā atrodas piektajā pozīcijā Rietumu konferencē. “Armada” sezonu turpinās 16. novembrī ar maču pret Valdoras “Foreurs”.

Visbeidzot, aizsarga Nika Feņenko pārstāvētā Bē-Komo “Drakkar” vienība ar rezultātu 6:3 (2:1, 2:2, 2:0) pārspēja Valdoras “Foreurs”.

Feņenko sakrāja pozitīvu lietderību “+1”.

Aizsargs 19 spēlēs guvis 16 (5+11) punktus .

“Drakkar” ar 36 punktiem 22 cīņās ierindojas pirmajā pozīcijā Austrumu konferencē. Bē-komo komandai nākamais mačs paredzēts 17. novembrī pret Ērika Mateiko pārstāvēto Sentdžonsas “Sea Dogs”.