Ločmelis: Man ir ļoti liels kauns. Gribu atvainoties faniem!

Latvijas U-20 valstvienības kapteinis Dans Ločmelis pēc pamatīgās sagrāves 2024. gada U-20 pasaules čempionāta mačā pret Kanādu sarunā ar Latvijas Hokeja federāciju (LHF) atzina, ka viņam ir kauns par komandas parādīto sniegumu un atvainojās līdzjutējiem.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka turnīra otrajā mačā Latvijas U-20 valstsvienība ar 0:10 kapitulēja Kanādas vienaudžiem un piedzīvoja otro neveiksmi divos aizvadītajos mačos.

”Grūti pateikt. Pat nezinu ko atbildēt. Man ir ļoti liels kauns pēc spēles,” atzina Latvijas U-20 izlases kapteinis. ”Gribu atvainoties mūsu faniem! Es domāju, ka daudzi skatījās spēli televīzijā. Tiešām kauns par šādu sniegumu. Jāgatavojas nākamajām divām spēlēm un jāparāda labāku sniegumu.”

”Es nezinu. Pie rezultāta 0:5 bija grūti noturēt tās emocijas un mēģināt atspēlēties. Grūti kaut ko pateikt. Domāju, ka pēc iespējas ātrāk jāaizmirst šīs divas spēles. Manuprāt, jāuztaisa kaut kādu līderu sapulci ar treneriem. Kaut kā jādabū komandas garu uz augšu un pozitīvo enerģiju ģērbtuvē ap džekiem,” norādīja uzbrucējs.

Nākamo spēli Latvijas U-20 izlase aizvadīs piektdien, 29. decembrī, plkst. 15.30 tiekoties ar Somijas vienaudžiem. Grupu turnīru Ābola vadītā komanda noslēgs 30. decembrī, plkst. 20.30 krustojot nūjas ar Vācijas jaunajiem hokejistiem.

Četras labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, bet vienība, kas ierindosies piektajā vietā, spēlēs par palikšanu elitē. Šogad noteikumi paredz aizvadīt vienu spēli par izdzīvošanu.

Autors: Rainers Rogs

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)