Latvijas U-17 izlase apspēlē gadu jaunākus tautiešus

Šovakar Volvo ledus hallē “Three Nations Cup” turnīra ietvaros Latvijas U-17 B izlase ar 4:3 (1:2, 2:1, 1:0) apspēlēja Latvijas U-16 izlasi.

U-17 B izlases sastāvs atrodams ŠEIT, taču U-16 valstsvienības – ŠEIT.

Jau 59. sekundē U-16 hokejists Roberts Gasūns atklāja mača rezultātu. Vēlāk, 14. minūtē, Artjoms Borovojs panāca izlīdzinājumu. Piecas minūtes vēlāk Rolands Naglis izvirzīja U-16 vadībā.

Otrā perioda ievadā Pāvels Ņikitins izlīdzināja rezultātu un jau deviņas minūtes vēlāk viņa komandas biedrs Mārtiņš Biezais izvirzīja U-17 B izlasi vadībā – 3:2. Taču līdz perioda beigām U-16 spēja atgriezt neizšķirtu uz tablo, pateicoties Lenarda Jāņa Spriešļa precīzajam raidījumam.

Trešā perioda sākumā, 4. minūtē, Dāvis Pāvulāns guva vienīgos vārtus un atnesa U-17 hokejistiem panākumu.

U-17 B izlases vārtus sargāja Dilans Birkāns, tiekot galā ar 34 no 37 metieniem. Savukārt, U-16 vārtos stājās Ivans Kufterins, atvairot 21 no 25 metieniem.

Nākamo maču abas vienības aizvadīs rītdien, U-17 B izlasei spēkojoties ar Šveices U-16 izlasi, taču Latvijas U-16 hokejisti krustos nūjas ar Slovākijas vienaudžiem.

Šodienas savstarpējā mačā Šveice ar 4:2 (0:1, 0:0, 4:1) apspēlēja Slovākiju.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF