Kristeram Ansonam vārti QMHJL pārbaudes spēlē, Mateiko graujošs zaudējums

Ēriks Mateiko, hokejazinas.com

Ēriks Mateiko | Sentdžonsas "Sea Dogs"

Aizvadītajā naktī Latvijas uzbrucēja Kristera Ansona pārstāvētā Kvebekas junioru hokeja līgas (QMJHL) komanda Bleinbilas-Buābriānas “Armada” pārbaudes spēlē ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 0:0, 1:0) mājās pēcspēles metienos pieveica Valdoras “Foreurs” vienību.

Ansons šajā mačā izcēlās ar vārtu guvumu, trīs reizes meta pa vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

“Armada” sezonu sāks 23. septembrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika viesos pret Šērbrukas “Phoenix”.

Uzvaru izcīnīja arī Nika Feņenko Bē-Komo “Drakkar”, kas ar rezultātu 2:1 (2:0, 0:1, 0:0) viesos pieveica Viktoriavilas “Tigres” klubu.

Feņenko šajā spēlē divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

“Drakkar” sezonu sāks 23. septembrī plkst. 2:30 pēc Latvijas laika viesos pret Pētera Bulāna Šikūtimī “Saguenéens”.

Graujošu zaudējumu piedzīvoja Ērika Mateiko Sentdžonsas “Sea Dogs”, kas viesos ar rezultātu 2:10 (1:3, 0:3, 1:4) piekāpās Akādijas-Batērstas “Titan” komandai.

Mateiko šajā cīņā pa vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja divus no četriem iemetieniem un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

“Sea Dogs” sezonu sāks 23. septembrī plkst. 1:00 pēc Latvijas laika viesos pret Akādijas-Batērstas “Titan”.

Visbeidzot, Pētera Bulāna Šikūtimī “Saguenéens” mājās ar rezultātu 3:4 (2:1, 0:2, 1:1) zaudēja Šērbrukas “Phoenix” vienībai.

Bulāns šajā spēlē pa vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Saguenéens” sezonu sāks 23. septembrī plkst. 2:30 pēc Latvijas laika viesos pret Nika Feņenko Bē-Komo “Drakkar”.