Kanādas U-18 izlase 11 vārtu spēlē sagrauj Čehijas vienaudžus

Pasaules U-18 čempionāta spēlē Kanādas izlase sagrāva Čehijas vienaudžus ar 8:3 (2:0, 3:2, 3:1).

Komandām šī bija pēdējā spēle grupu turnīrā.

Rezultāts tika atklāts spēles 18. minūtē, kad Kolbijs Berlovs spēja ieraidīt ripu vārtos. Vien 24 sekundes vēlāk Metjū Vūds dubultoja pārsvaru.

Pašā otrās trešdaļas sākumā Vūds guva savus otros vārtus spēlē. Nedaudz vēlāk kanādietis Anguss Makdonels saņēma noraidījumu līdz spēles beigām par sitienu ar nūju. Lielā vairākuma laikā Čehija spēja gūt vienus vārtus, izceļoties Eduardam Šālem. 14. minūtē Vūds noformēja Hat-trick. Līdz trešdaļas beigām komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. No sākuma Jirži Felcmans panāca 2:5, bet minūti vēlāk Tajs Halaburda atgrieza Kanādai trīs vārtu pārsvaru.

3. perioda sākumā Porters Martone iemeta sesto ripu pretinieku vārtos. Nedaudz vēlāk Niks Lardiss realizēja vairākumu – 7:2. Septiņas minūtes līdz beigām Lūkass Dragičevičs guva astotos Kanādas vārtus bet Martins Matejičeks spēja tomēr samazināt vārtu starpību.

Kanādas vārtsargs Karsons Bjarnasons neitralizēja 23 no 26 metieniem. Tikmēr, Čehijas vārtos spēli iesākušais Mihaels Hrabals tika galā ar 28 no 35 metieniem, bet pēc tam viņu nomainījušais Jans Kavans atvairīja deviņus no desmit metieniem.

Kanāda ceturtdaļfinālā spēkosies ar Šveici, taču Čehija krustos nūjas ar ASV.