HS ”Rīga” U-18 komanda iekļūst Somijas U-18 augstākajā līgā

HS “Rīga” U-18 komanda vakar Somijas U-18 pēc spēka otrās līgas (U-18 Mestis) mačā ar 9:1 (3:0, 2:1, 4:0) sagrāva ”SaPKo” hokejistus un izcīnīja ceļazīmi uz Somijas U-18 augstāko līgu (U18 SM-sarja).

Edvīns Bērziņš jau devītajā sekundē izvirzīja rīdziniekus vadībā, bet Rolands Ramutis pirmās trešdaļas vidū dubultoja Latvijas galvaspilsētas kluba pārsvaru. Ričards Pētersons 18. minūtē panāca uz tablo jau 3:0.

Pateicoties Antona Macijevska un Rodrigo Berķa precīzajiem metieniem, otrā perioda ievadā HS ”Rīga” vēl vairāk nostiprināja savu pārsvaru.

Lai gan pamatlaika vidū ”SaPKo” vienus vārtus atguva, pēdējais vārds mačā piederēja rīdziniekiem, kuri trešajā periodā vēl četras reizes iekaroja pretinieku cietoksni. Savus otros vārtus mačā guva Bērziņš un Macijevskis, bet pirmoreiz spēlē precīzi bija Aleksandrs Zaprivoda un Danila Lobačevs.

Uzvarētāju vārtos lielisku maču aizvadīja Ivans Kufterins, kurš atvairīja 31 no 32 (96,9%) pretinieku metieniem. HS ”Rīga” sāncenšu cietoksni apdraudēja 75(!!!!!) reizes.

HS ”Rīga” U-18 komanda šosezon Somijā 18 spēlēs izcīnījusi 17 uzvaras un piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu. Latvijas galvaspilsētas klubs ar 51 punktu ieņem pirmo vietu starp savas grupas komandām.

Autors: Rainers Rogs Avots: Tulospalvelu.leijonat.fi