Hodasam uzvaras vārti papildlaikā un piespēle, “Tigers” atspēlējas no 1:4 (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas aizsarga Bogdana Hodasa pārstāvētā Rietumu hokeja līgas (WHL) komanda Medisinhetas “Tigers” ar rezultātu 5:4 (1:2, 0:2, 3:0, 1:0) mājās papildlaikā apspēlēja Reddīras “Rebels” vienībai.

Hodass šajā spēlē guva vārtus, atdeva rezultatīvu piespēli, septiņas (!!!) reizes meta pa pretinieku vārtiem, kā arī atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Jāpiemin, ka pēc otrās trešdaļas “Rebels” atradās vadībā ar rezultātu 4:1, taču trešā perioda gaitā “Tigers” atspēlējās un spēja izcīnīt uzvaru papildlaikā. Uzvaras vārtus papildlaikā guva tieši Latvijas aizsargs!

Šosezon Hodass 49 spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis 18 rezultatīvas piespēles.

“Tigers” ar 65 punktiem 52 cīņās ierindojas trešajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Citā mačā uzbrucēja Rodžera Bukarta Venačī “Wild” klubs savā laukumā ar rezultātu 2:7 (2:2, 0:1, 4:0) atzina Vankūveras “Giants” komandas pārākumu.

Bukarts šajā cīņā vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja divus no sešiem iemetieniem, kā arī pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā 41 spēlēs= Bukarts ticis pie desmit vārtu guvumiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

“Wild” piedzīvojuši piekto zaudējumu pēc kārtas un ar 58 punktiem 52 mačos atrodas ceturtajā vietā Rietumu konferencē.