Hodasa un Rodžera Bukarta klubi cieš pārliecinošus zaudējumus WHL

Aizvadītajā naktī Latvijas aizsarga Bogdana Hodasa pārstāvētā Rietumu hokeja līgas (WHL) komanda Medisinhetas “Tigers” ar rezultātu 2:6 (1:2, 0:2, 1:2) viesos piekāpās Kalgari “Hitmen” vienībai.

Hodass šajā spēlē vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon Hodass 48 spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis 17 rezultatīvas piespēles.

“Tigers” ar 64 punktiem 51 cīņā ierindojas trešajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Citā mačā uzbrucēja Rodžera Bukarta Venačī “Wild” klubs savā laukumā ar rezultātu 2:6 (1:2, 1:3, 0:1) atzina Everetas “Silvertips” komandas pārākumu.

Bukarts šajā cīņā pa pretinieku vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja vienīgo iemetienu, kurā piedalījās, kā arī pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā 40 spēlēs Bukarts ticis pie desmit vārtu guvumiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

“Wild” piedzīvojuši ceturto zaudējumu pēc kārtas un ar 58 punktiem 51 mačā atrodas ceturtajā vietā Rietumu konferencē.