HK ”Rīga” Ziemassvētkos piedzīvo pamatīgu sagrāvi

Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) šodien pamatīgu sagrāvi piedzīvoja Latvijas klubs ”Rīga”, kas izbraukumā ar 1:7 (0:3, 0:4, 1:0) atzina Čerepovecas ”Almaz” pārākumu.

HK ”Rīga” pagalam neveiksmīgi uzsāka maču, laika posmā no astotās līdz 14. minūtei ielaižot trīs ripas, un pēc pirmās trešdaļas atradās iedzinējos ar 0:3. Otrajā periodā mājinieki iemeta vēl četrus vārtus un panāca jau graujošo 7:0.

Savukārt pēdējās trešdaļas vidū rīdzinieku aizsargs Haralds Slišāns guva goda vārtus HK ”Rīga” labā un paglāba komandu no sausā zaudējuma – 1:7. Rīdzinieki šodien aizvadīja pirmo maču pēc gandrīz mēneša pārtraukuma un piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Ar 39 spēlēs izcīnītiem 28 punktiem HK ”Rīga” šobrīd ieņem vien 15. vietu Rietumu konferencē 17 komandu konkurencē. Tikmēr ”Almaz”, 37 mačos izcīnot 54 punktus, ierindojas piektajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Jau rīt pulksten 13:00 abas komandas mērosies ar spēkiem atkārtoti.

Autors: Rainers Rogs Avots: MHL