HK ”Rīga” iemet divus vārtus vairākumā, taču piedzīvo devīto zaudējumu pēc kārtas

Devīto zaudējumu pēc kārtas Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) šodien piedzīvoja HK ”Rīga”, kas otro reizi divu dienu laikā savā laukumā piekāpās ”Russkie Vitjazi” komandai – 2:3 (2:1, 0:2, 0:0).

Rīdzinieki lieliski uzsāka šodienas maču un jau piektajā minūtē izvirzījās vadībā, kad skaitliskajā vairākumā izcēlās Ģirts Silkalns – 1:0. Pēc 55 sekundēm Ivans Dementjevs pārspēja HK ”Rīga” vārtsargu Rūdolfu Gustu Lazdiņu un panāca izlīdzinājumu (1:1), taču 11. minūtē, vairākumā esot precīzam Gustavam Milleram, mājinieki atguva minimālu pārsvaru – 2:1.

Otrajā trešdaļā gan ”Russkie Vitjazi” guva divus bezatbildes vārtus un pārņēma vadību. Otrā perioda vidū Kirils Kondirevs izcēlās skaitliskajā mazākumā un panāca neizšķirtu uz tablo (2:2), bet 36. minūtē Dmitrijs Gromovs, spēlējot vienādos sastāvos, pirmoreiz mačā izvirzīja viesus vadībā – 3:2. Atlikušajā laikā mača rezultāts vairs nemainījās.

Rīdzinieki piedzīvoja jau devīto zaudējumu pēc kārtas. Raimonda Vilkoita vadītā komanda līdz šim pēdējo uzvaru izcīnīja 23. novembrī. Ar 44 spēlēs izcīnītiem 28 punktiem HK ”Rīga” šobrīd ieņem vien 15. vietu Rietumu konferencē 17 komandu konkurencē.

Nākamo maču Latvijas galvaspilsētas klubs aizvadīs 11. janvārī, kad viesos tiksies ar Maskavas ”Spartak” jaunajiem hokejistiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: MHL