Feņenko turpina spēlēt rezultatīvi QMJHL, Bulānam pozitīva lietderība (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Kvebekas junioru hokeja līgas (QMJHL) mačā Latvijas aizsarga Nika Feņenko pārstāvētā Bē-Komo “Drakkar” komanda savā laukumā ar rezultātu 6:3 (2:1, 2:0, 2:2) apspēlēja Keipbrentonas “Eagles” vienību.

Feņenko šajā spēlē atdeva rezultatīvu piespēli, trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu atstāja ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Aizsargs 41 spēlē guvis 34 punktus (6+28), bet “Drakkar” ar 86 punktiem 52 cīņās ierindojas pirmajā pozīcijā Austrumu konferencē un visā līgā.

Panākumu svinēja vārtsarga Aksela Ozola Šarlottaunas “Islanders” klubs, kas ar rezultātu 2:0 (1:0, 1:2, 0:2) mājās uzvarēja Ērika Mateiko Sentdžonsas “Sea Dogs” komandu.

Ozols šajā mačā atradās uz rezervistu soliņa.

Šosezon vārtsargs 23 spēlēs izcīnījis astoņas uzvaras, atvairījis 87,5% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,75 ripas.

“Islanders” ar 45 punktiem 50 spēlēs atrodas astotajā vietā Austrumu konferencē.

Tikmēr Mateiko šajā mačā guva vārtus, četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja trīs no septiņiem iemetieniem, kā arī pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon 40 spēlēs ticis pie 38 punktiem (19+19), bet “Sea Dogs” 51 spēlē nopelnījuši 38 punktus un atrodas pēdējā, desmitajā vietā Austrumu konferencē.

Jāpiemin, ka šis bija Mateiko komandas piektais zaudējums pēc kārtas un 15. neveiksme pēdējās 18 cīņās.

Visbeidzot. Pētera Bulāna Šikūtimī “Sagueneens” vienība mājās ar rezultātu 5:2 (3:1, 0:1, 2:0) pieveica Monktonas “Wildcats” klubu.

Bulāns šajā spēlē pa pretinieku vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Aizsargs šosezon 42 spēlēs nopelnījis 22 punktus (1+21), bet viņa klubs ar 51 punktu 51 cīņā ierindojas sestajā vietā Austrumu konferencē.