Feņenko divi punkti, “Drakkar” izrauj septīto spēli sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Kvbekas junioru hokeja līgas (QMJHL) astotdaļfināla sestajā spēlē Latvijas aizsarga Nika Feņenko pārstāvētā Bē-Komo “Drakkar” vienība ar rezultātu 4:3 (2:1, 0:1, 1:1, 1:0) viesos papildlaikā uzvarēja Monktonas “Wildcats” komandu.

Feņenko šajā cīņā atdeva divas rezultatīvas piespēles, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, kā arī pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Hokejists ar pirmo piespēli izcēlās pirmā perioda devītajā minūtē, vairākumā palīdzot Matiasam Melovskim panākt rezultātu 1:1.

Arī otro piespēli Feņenko nopelnīja pirmajā periodā, asistējot Džastina Puarjē vārtu guvumā. Puarjē realizēja skaitlisko pārsvaru un izvirzīja “Drakkar” vadībā ar rezultātu 2:1.

Šajā regulārajā sezonā Feņenko 56 spēlēs izcēlās ar sešiem vārtiem un 31 rezultatīvu piespēli, bet izslēgšanas spēlēs trīs mačos aizsargam viens vārtu guvums un divas piespēles.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 3-3.

Izšķirošais mačs starp abām komandām paredzēts 12. aprīlī plkst. 1:00 pēc Latvijas laika.