Čehijas U-20 izlase 1/4 fināla spēles beigās šokē Kanādu (VIDEO)

Šodien 2024. gada pasaules U-20 čempionāta ceturtdaļfināla mačā Čehijas izlase ar rezultātu 3:2 (2:0, 0:2, 1:0) apspēlēja Kanādas vienaudžus.

Pirmā perioda astotajā minūtē Čehijas valstsvienības uzbrucējs Jakubs Štancls atklāja mača rezultātu, bet 19. minūtē Tomāšs Cibulka dubultoja čehu pārsvaru.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Metjū Vuds samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Džeiks Furlongs 17. minūtē izlīdzināja spēles rezultātu.

Uzvaras vārtus čehi guva vien 11 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad pēc rikošeta vārtos ielidoja Jakuba Štancla mestā ripa.

Mihaels Hrabals atvairīja 28 no 30 kanādiešu metieniem, bet Matiss Ruso tika galā ar 19 no 22 čehu raidījumiem.

Čehijas izlases pēc šīs uzvaras iekļuvusi ceturtdaļfinālā, taču Kanādas valstsvienība pirmo reizi kopš 2019. gada neiekļuva pusfinālā.

Iepriekšējos četros turnīros kanādieši iekļuva finālā, izcīnot uzvaru trīs no četrām spēlēm. Kanādas izlase arī ieguva zelta medaļas pēdējos divos čempionātos.