Čehija sagrauj Vāciju un pārliecinoši iesoļo ceturtdaļfinālā

Pasaules U-20 čempionāta spēlē Čehijas izlase ar 8:1 (2:0, 3:1, 3:0) sagrāva Vācijas valstsvienību.

Ar šo uzvaru Čehija nodrošināja 1. vietu A grupā.

Piektajā minūtē Dāvids Špačeks vairākumā atklāja rezultātu. Tuvojoties pirmās trešdaļas beigām Gabriels Šturčs dubultoja Čehijas pārsvaru.

Otrā perioda 9. minūtē Vācijas vārtsargs Ņikita Kvaps, nesagaidot palīdzību no komandas biedriem, pameta laukumu, viņa vietu ieņemot Simonam Volfam. Minūti vēlāk Jaroslavs Šmelars cauršāva Volfu. Nedaudz vēlāk vācietis Veits Osvalds spēja vienus vārtus atgūt, taču tam sekoja divi Čehijas vārti minūtes laikā.

Trešajā periodā Čehija turpināja pārliecinoši vadīt spēli, Šmelaram, Jakubam Kosam un Jirži Tikačekam panākot 8:1.

Čehijas izlase četrās spēlēs sakrājusi 10 punktus un pārliecinoši ieņem 1. vietu A grupā. Ceturtdaļfinālā Čehija spēkosies ar Šveici 2. janvārī plkst. 21.30 pēc Latvijas laika.