SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Bulāns un Feņenko rezultatīvi savstarpējā spēlē, punkts arī Ravinskim (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Kvbekas junioru hokeja līgas (QMJHL) spēlē Latvijas aizsarga Pētera Bulāna pārstāvētā Šikūtimī “Saguenéens” komanda ar rezultātu 4:3 (1:2, 1:0, 1:1, 1:0) mājās papildlaikā uzvarēja Nika Feņenko Bē-Komo “Drakkar” vienību.

Bulāns šajā mačā atdeva rezultatīvu piespēli, vienu reizi meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Šosezon aizsargam 30 spēlēs pieci vārti un 13 piespēles. “Saguenéens” ar 70 punktiem 67 spēlēs atrodas ceturtajā vietā Austrumu konferencē.

Tikmēr Feņenko šajā mačā nopelnīja rezultatīvu piespēli, piecas reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, kā arī pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šajā sezonā Feņenko 55 spēlēs izcēlies ar sešiem vārtiem un 31 piespēli, bet “Drakkar” ar 64 punktiem 67 cīņās ierindojas septītajā vietā Austrumu konferencē.

Citā mačā Anrī Ravinska Bleinbilas-Buābriānas “Armada” ar rezultātu 1:6 (0:3, 1:2, 0:1) viesos piekāpās Gatino “Olympiques” vienībai.

Ravinskis šajā spēlē piecas reizes meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, kā arī pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon Ravinskim 40 mačos 11 vārti un desmit piespēles, bet “Armada” ar 52 punktiem 67 spēlēs ierindojas pēdējā, astotajā vietā Rietumu konferencē.

Visbeidzot, Ērika Mateiko Sentdžonsas “Sea Dogs” ar rezultātu 3:4 (0:0, 2:0, 1:3, 0:1) viesos papildlaikā piedzīvoja zaudējumu Šārlottaunas “Islanders” vienībai.

Mateiko šajā spēlē trīs reizes meta pa vārtiem, uzvarēja piecus no desmit iemetieniem, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon Mateiko 61 spēlē guvis 16 vārtus un atdevis 19 rezultatīvas piespēles, bet “Sea Dogs” ar 54 punktiem 67 mačos ierindojas priekšpēdējā, devītajā vietā Austrumu konferencē.

Autors: Kārlis Grundmanis

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)