Bedāram četri vārti, Kanāda sabradā Austriju (VIDEO)

Aizvadītajā naktī U-20 Pasaules hokeja čempionātā Kanādas jauniešu izlase ar rezultātu 11:2 (5:0, 1:1, 5:1) iznīcināja Austrijas vienaudžu pretestību.

Lai gan pirmās piecas minūtes austrieši rādīja cienījmu spēli, komanda nopelnīja noraidījumu, kā rezultātā Kents Džonsons raidīja ripu vārtos. Tam pirmajā periodā sekoja vēl četras kanādiešu ripas – Lūks Kormjē, Logans Stankovens un divreiz Konors Bedārs.

Otro periodu Austrijas izlase aizvadīja veiksmīgi. Lai gan Bedārs perioda septītajā minūtē guva sestos vārtus, noformējot hat-trick, 31 sekundi pirms perioda beigām Austrijas izlase rezultātu tomēr atklāja, izmantojot pavisam neveiksmīgu Kanādas vārtsarga momentu.

Trešajā periodā Kanādas jaunieši pievienoja vēl piecas ripas – Kouls Perfeti, Konors Bedārs, divreiz Meisons Maktavišs, kā arī Mavriks Burks. Austrija spēja atbildēt ar vieniem vārtiem vairākumā pirms sarežģītā mača beigām.

Konors Bedārs Kanādas izlases rindās izcēlās ar četriem vārtiem. Šī ir pirmā reize turnīrā, kad kāds spējis gūt četrus vārtus vienā mačā.

Tikmēr ASV jauniešu izlase Covid-19 izplatības dēļ nevarēja aizvadīt maču pret Šveici, kā rezultātā uzvara tika piešķirta pretiniekam ar rezultātu 1:0.