ASV U-20 spraigā cīņā bullīšos uzveic Čehiju

2024. gada U-20 pasaules čempionāta ceturtās dienas trešajā spēlē Čehijas U-20 izlase ar rezultātu 3:4 (1:1, 2:2, 0:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās ASV vienaudžiem.

ASV hokejists Izāks Hovards nedaudz vairāk kā minūti pēc mača sākuma atklāja rezultātu. Perioda 16. minūtē Jakubs Stancls panāca izlīdzinājumu.

Otrajā trešdaļā Ādams Barešs izvirzīja čehus vadībā, taču vien pēc divām minūtēm Vils Smits atgrieza neizšķirtu uz tablo.

Nedaudz vēlāk Robins Sapoušeks iemeta trešo ripu amerikāņu vārtos. Bet ASV ātri arī guva savus trešos vārtus, izceļoties Raienam Česlijam.

Uzvarētājs netika noskaidrots ne pamatlaikā, ne papildlaikā. Bullīšu sērijā Izāks Hovards atnesa uzvaru ASV.

Čehijas vārtus sargāja Mihaels Hrabals, atvairot 30 no 34 metieniem, taču ASV vārtsargs Džeikobs Faulers tika galā ar 20 no 23 metieniem.

Abas komandas nākamo spēli aizvadīs 31. decembrī, kad ASV spēkosies ar Slovākiju, bet Čehija ar Šveici.