ASV U-18 hokejisti apspēlē čehus un iesoļo pusfinālā (VIDEO)

Šveicē notiekošajā U-18 pasaules hokeja čempionātā šodien tiek aizvadītas ceturtdaļfinālu spēles. Par pirmo pusfinālisti kļuvusi ASV U-18 izlase, kas ceturtdaļfinālā ar 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) apspēlēja Čehijas jaunos hokejistus.

Vils Smits 13. minūtē atklāja mača rezultātu, bet Raiens Leonards pamatlaika vidū dubultoja ASV U-18 valstsvienības pārsvaru – 2:0. Nepilnas desmit minūtes līdz pamatlaika beigām Dominiks Petrs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (1:2) un atgrieza intrigu.

Čehu prieki gan nebija ilgi. Denijs Nelsons 55. minūtē atjaunoja amerikāņiem divu vārtu pārsvaru (3:1), bet pēc 56 sekundēm Vils Vouts panāca uz tablo jau 4:1. Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās.

ASV U-18 valstsvienības vārtsargs Trejs Ogustīns atvairīja 11 no 12 (91,67%) pretinieku izdarītajiem metieniem. Savukārt čehu vārtu vīrs Mihaels Hrabals tika galā ar 48 no 52 (92,31%) amerikāņu metieniem.

Autors: Rainers Rogs Avots: IIHF