Ansons turpina uguņot QMJHL, uzvara arī Feņenko (VIDEO)

Raivis Ansons, hokejazinas.com

Raivis Kristiāns Ansons | Foto: Saint John Sea Dogs

Kvebekas Junioru hokeja līgā (QMJHL) iepriekšējā naktī lielisku maču aizvadīja latviešu uzbrucējs Raivis Ansons, kurš izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli komandas ļoti pārliecinošā uzvarā.

Ansona pārstāvētā Sentdžonas ”Sea Dogs” mājās ar 14:2 (5:1, 5:1, 4:0) sakāva Keipbretonas “Eagles”. Latviešu uzbrucējs 19. minūtē guva vārtus un panāca tobrīd pārliecinošo 5:0, bet 39. minūtē, spēlējot mazākumā, asistēja komandas desmitajā vārtu guvumā.

Jaunais latviešu hokejists uzvarēja divos no trijiem (66,6%) iemetieniem, spēles beigās saņēma lielo noraidījumu par bīstamu spēli ar augstu paceltu nūju un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Šosezon 56 spēlēs Ansons ir nopelnījis 60 (18+42) punktus.

Tikmēr citā QMJHL mačā latviešu aizsarga Nika Feņenko pārstāvētā Beikomo ”Drakkar” viesos ar 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) apspēlēja Šikotimi ”Sagueneens”. Feņenko četras reizes apdraudēja pretinieku vārtu drošību un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.