Zīle: Ļoti ceru, ka sanāks aizbraukt uz PČ

Latvijas izlases aizsargs Kristaps Zīle, kurš savainojuma dēļ nav piedalījies nevienā no pārbaudes spēlēm pirms gaidāmā pasaules čempionāta Somijā, intervijā LTV1 raidījumā ”Sporta Studija” pauda cerību, ka varēs palīdzēt Latvijas valstsvienībai maijā notiekošajā turnīrā.

”Esmu guvis nelielu savainojumu, kurš līdz galam ir jāsaved kārtībā un pie tā tiek strādāts ar ārstiem, fizioterapeitiem. Pats ļoti, ļoti ceru, ka nenāksies izlaist [pasaules čempionātu] un sanāks aizbraukt,” norādīja Zīle, kurš gan piebilda, ka veselība esot pirmajā vietā.

”Konkurence vienmēr ir, un tas ir tikai labi, jo bez konkurences vairs nav interesanti, nav īsti kur tiekties,” atzina Latvijas izlases aizsargs. ”Ir konkurence, ir ko darīt un jaunajiem džekiem ir iespējas sevi pierādīt.”

Zīle sezonu pabeidza Zviedrijas hokeja līgas (SHL) klubā ”Orebro”, kurā spēlēja kopā ar Latvijas izlases uzbrucēju Rodrigo Ābolu. Aizsargs veltīja atzinīgus vārdus Ābolam. ”Viss sākas ar spēli laukumā, ko viņš parāda laukumā – viņš cīnās par katru kvadrātmetru un tā parāda savu attieksmi. Otrs ir ģērbtuvē, kur viņš ir izcils līderis.”

”Tur [Zviedrijā] noteikti hokejs bija daudz agresīvāks nekā es biju iepriekš pieredzējis, taču man patīk tāds hokejs,” atklāja Zīle. ”Ātruma ziņā es domāju, ka ir ļoti līdzīgi. Tur ir mazliet lielāks un platāks laukums, varbūt tāpēc likās, ka hokejs ir ātrāks – spēlētājiem ir vairāk vietas ieskrieties un ar lielāku ātrumu nākt tev pretī.”

Autors: Rainers Rogs Avots: Sporta Studija

Komentāri (0)