SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Vītoliņš: Agrāk brauca līderi. Tagad – mums ir ārzemju klubu trešo maiņu spēlētāji

Latvijas hokeja izlase šodien Daugavas ledus halle aizvadīja pirmo oficiālo treniņu, gatavojoties 2022. gada pasaules čempionātam. Latvijas valstsvienības galvenais treneris Harijs Vītoliņš sarunā ar portālu ”Sportacentrs.com” paudis bažas par to, ka mūsu hokejisti savos klubos nav līderi.

”Uzskatu, ka šī sezona lielākajai daļai hokejistu aizgājusi negatīvā gultnē,” atzina Vītoliņš. ”Izcelt var tikai Rodrigo Ābolu, kurš Zviedrijā ir komandas kapteinis un līderis. Domāju, ka pārējie nav apmierināti. Varbūt vēl Mārtiņš Dzierkals, kurš pēc pārejas uz Čehiju bija rezultatīvs, bet komandai sezona neizdevās.”

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

”Agrāk brauca līderi – treneris zināja, ka šie spēlētāji visu sezonu bijuši pirmajā vai otrajā maiņā. Tagad mums ar Rūdolfu Balceru būs pirmā maiņa un, rupji sakot, trīs ceturtās maiņas,” pauda Latvijas izlases galvenais treneris, kuram šis būs pirmais pasaules čempionāts Latvijas izlases galvenā trenera amatā.

“Iepriekš bijām pieraduši, ka Mikam Indrašim bijusi stabila sezona, Ronalds Ķēniņš spēlējis stabili un labi, Roberts Bukarts. Zināji, ka viņi varēs spēlēt pirmajās divās maiņās,” teica Vītoliņš. ”Tagad – mums ir ārzemju klubu trešo maiņu spēlētāji. Pazudusi arī rezultativitāte.”

Gatavojoties pasaules čempionātam, Vītoliņa vadītā izlase aizvadīs sešus pārbaudes mačus – pa diviem pret Franciju, Šveici un Kazahstānu. Pirmās Latvijas izlases pārbaudes spēles paredzētas 21. un 22. aprīlī izbraukumā pret Franciju. Savukārt pēdējie mači pirms došanās uz Tamperi būs savā laukumā pret Kazahstānu attiecīgi 8. un 9. maijā.

Latvijas valstsvienība uz pasaules čempionātu dosies 11. maijā. Latvijas izlase pasaules čempionātā spēkosies Tamperes apakšgrupā. Mūsu pretiniekos būs mājiniece Somija, ASV, Čehija, Zviedrija, Norvēģija, Austrija un Lielbritānija. Pirmā spēle mūsējiem paredzēta 13. maijā pret ASV valstsvienību.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sportacentrs.com

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)