Vītoliņš: Lai viņi uz mani dusmojas! Neļaušu viņiem griezt pa labi vai pa kreisi!

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš pēc vakar aizvadītā valstsvienības treniņa, kura sākumā veltīja kritiku spēlētājiem, intervijā Latvijas Televīzijai atzina, ka neļaus hokejistiem vingrinājumus izpildīt kā viņi paši grib.

Latvijas izlases kandidāti vakar Daugavas ledus hallē aizvadīja pirmo oficiālo treniņu pirms gaidāmā pasaules čempionāta. Vītoliņš jau treniņa sākumā izteica neapmierinātību spēlētāju virzienā. ”Man nevajag jūsu improvizāciju! Tas attiecas uz visiem.”

”Tas ir mans uzdevums. Viņiem izmainīt to hokeju. Varbūt izdzīt viņus no tās komforta zonas,” notikušo Latvijas valstsvienības treniņā vēlāk Latvijas Televīzijai skaidroja Vītoliņš. ”Lai viņi [spēlētāji] varbūt dusmojas uz mani, ka neļaušu viņiem griezt pa labi vai pa kreisi, bet [likšu] izpildīt tieši tā.”

Latvijas izlases galvenais treneris norādīja, ka spēlētāji nedrīkst apvainoties par izteikto kritiku. ”Viņiem tam jātiek pāri, ja [viņi] grib sevi parādīt arī izlases līmenī un ja mēs gribam labi nostartēt [pasaules čempionātā].”

Treneru rīcībā ir daudz jaunu spēlētāju – ieradušies puiši no HK ”Rīga” un ASV universitāšu līgas. Vītoliņš atzina, ka reizēm kādi spēlētāju vārdi vēl sajūk, bet nu jau jaunpienācēji kopumā ir iepazīti.

Autors: Rainers Rogs Avots: LTV

Komentāri (0)