Vītoliņš: Jaku vajadzēja nest uz autobusu

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš, pēc pēdējās spēles pasaules čempionātā, sarunā ar “Sporta Studiju” atklāja, ka daudzi hokejisti spēlēja ar nopietniem savainojumiem.

“Lielākā daļa aizsargu spēlēja “uz špricēm”. Pēc spēles ar Austriju, Kristaps Zīle bija jāiznes no ģērbtuves, taču pēc nakts jau teica, ka ir gatavs spēlēt. Jaks nevarēja uzkāpt uz pēdas, bija jānes uz autobusu. Kulda visu turnīru spēlēja ar pleca savainojumu, dažas spēles izlaida, taču pēc tam teica, ka spēlēs cik varēs,” atklāja Vītoliņš. “Sasitumi bija visiem, staigāja ar ledus maisiņiem. Tas nozīmē, ka cīnījās pašaizliedzīgi. Nebija vienaldzīgi spēlētāji, kas teiktu “es nevaru”, visi cīnījās. Arī Elvis Merzļikins spēlēja ar traumu, taču tur mēs izlēmām, ka labāk dot atpūtu.”

Latvijas izlases sastāvā pieteikumā bija deviņi aizsargi, no kuriem četri nepiedalījās visās spēlēs. Kulda izlaida divus mačus savainojuma dēļ, Rubīns pievienojās uz turnīra trešo spēli, taču Sandis Smons un Arvils Bergmanis mainīti netika sastāvā rotācijas dēļ.

Latvijas izlase Somijā notiekošajā pasaules čempionātā ierindojās 10. vietā.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Sporta Studija

Komentāri (0)