Vītoliņš: Ja esi izsaukts uz izlasi, tad imidžs ceļas

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš šodien preses konferencē pastāstīja par gatavošanos divām pārbaudes spēlēm ar Francijas valstsvienību.

Latvijas hokejisti šonedēļ aizvadīs divas pārbaudes spēles ar Francijas hokejistiem. Abas spēles norisināsies “Daugavas” ledus hallē.

“Vēlējos uzaicināt dažādus hokejistus šajā pauzē. Kristiāns Rubīns IIHF pauzēs nav bijis izlases rīcībā, un vēlos redzēt, kas viņam pietrūkst. Kristaps Zīle ir gados jauns spēlētājs, pašaizliedzīgs, un viņš var parādīt jaunajiem, kā jāspēlē komandai. Renārs Krastenbergs arī ir gados jauns hokejists, kurš patlaban ir bez līguma. Savukārt Mārtiņam Dzierkalam vēlos iedot restartu, lai viņš var uzņemties atbildības sajūtu. Pērn nedaudz līdz iekļūšanai izlasē pietrūka Haraldam Eglem.

Spēlētājiem šobrīd vajadzētu būt labā kondīcijā. Rihards Melnalksnis pērn spēlēja citā klubā, kur otrajā maiņā krāja punktus, bet šosezon viņš ir “Olten” vienībā Šveicē, spēlejot ceturtajā maiņā. Vēlos redzēt, vai viņš ir kaut ko zaudējis vai ieguvis, pārejot uz citu komandu.

Vārtos pret Franciju spēlēs Ivars Punnenovs un Ēriks Vītols, taču vēl runāšu ar vārtsargu treneri Artūru Irbi.  Uzskatu, ka Ivaram ir svarīgi spēlēt izlasē, jo klubā viņš pie spēļu prakses tiek pārsvarā caur vienu spēli. Ja esi izsaukts uz izlasi, tad tavs imidžs ceļas. Ivaram tas var palīdzēt arī nākotnē,” piebilda Vītoliņš.

 

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)