Vītoliņš: Gribu redzēt aktīvu, ātru un pašaizliedzīgu spēli

Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš sarunā ar ”Latvijas Radio” pastāstījis par gatavošanos “Kaufland Cup” turnīram Slovākijā un komentējis notikušās izmaiņas valstsvienības sastāvā.

”Es skatos, ka puiši ir noilgojušies. Jūtams, ka visiem ir labs garastāvoklis, bija ļoti intensīvs treniņš. Mēs redzam, ka puiši pārliecinoši jūtas laukumā. Pirmais treniņš aizritēja ļoti labi,” norādīja Vītoliņš.

”Parādīt savu spēli. To, ko mēs rādījām pavasarī. Es gribu redzēt aktīvu, ātru un pašaizliedzīgu spēli,” atklāja valstsvienības stūrmanis. ”Vēlos redzēt vai mēs joprojām atceramies tos taktiskos variantus, ko mēs spēlējām, jo ir citas maiņas un citi virknējumi. Būs puiši, kas nebija pavasarī, bet bija novembrī. Gribās redzēt atraktīvu un labu spēli pēc treneru uzdevumiem.”

”Kādam ir labāka sezona, kādam sliktāka. Kāds pēdējā mirklī dabūja līgumu. Katrs cīnās par savu [vietu]. Šobrīd visiem ir līgumi. Tas jau vien priecē,” Vītoliņš izteica savas domas par Latvijas hokejistu parādīto sniegumu šosezon. ”Protams, ka līgums saglabāsies tikai tad, ja tu rādīsi atbilstošu sniegumu tam, ko klubs sagaida.”

”Es domāju, ka šī izlases pauze ir laba, jo spēlētāji var atkal sevi parādīt. Kā es jau teicu iepriekš, izlases pauzē Latviju novērtē mazliet citādi. Ja izsaukums nāk no Latvijas izlases, tad visiem ir wow. Tātad tu esi iekļauts medaļnieku sastāvā. Tā medaļa iedod tādu atbildības sajūtu, bet ārzemju klubiem tas ir labs novērtējums,” piebilda treneris.

”Tas ir hokejs. Nauris Sējējs pēdējā spēlē dabūja traumu, bet Ronalds teica, ka viņam muguru saķēra,” notikušās izmaiņas Latvijas izlases sastāvā komentēja Vītoliņš. ”Patīkami, ka uzreiz ātri atradām spēlētājus, kurus ielikt vietā. Viņi uzreiz atsaucās. Kā jau teicu, tas ir hokejs. Ar to ir jārēķinās. Kopsummā spēlē komanda. Tiem, kas iekļāvušies, ir iespēja uzreiz iegūt pieredzi. Divi puiši ir atkal no Zemgales. Es domāju, ka tas viņiem būs tāds labs lēciens.”

Latvijas hokejisti “Kaufland Cup” turnīrā Bratislavā pirmo spēli aizvadīs ceturtdien, 14. decembrī, plkst. 19.00 tiekoties ar Norvēģijas valstsvienību, bet dienu vēlāk plkst. 19.00 Vītoliņa vadītajai komandai pretī stāsies mājiniece Slovākija.

Autors: Rainers Rogs Avots: Latvijas Radio

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)