Vītoliņš atteicis līguma piedāvājumam no Šveices

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš sarunā ar “Latvijas Radio” atklāja, ka saņēma piedāvājumu pārņemt kādas Šveices hokeja līgas (NL) vadību, kuram gan atteicis.

Vītoliņš pastāstīja, ka piedāvājums nācis sezonas laikā.

“Man izteica piedāvājumu pārņemt Šveices komandu līdz sezonas beigām, taču es atteicu. Tas nāca ar novēlošanos.

Pats sev biju teicis, ka no pirmās dienas būšu izlasē. Ja kāds no trenera asistentiem, piemēram, Peteri Nummelins ir aizņemts, Ville Peltonens ir aizņemts un nebūs, es viņus kompensēšu. Bet man ir svarīgi, ka viņi pēc tam ierodas ar savu redzējumu. Spēlētājiem būs tā atbildības sajūta – ierodas kāds jauns, man atkal jāpierāda viņam, ka es patiešām esmu labs spēlētājs,” teica Vītoliņš.

Latvijas hokeja izlases treniņnometne sāksies 1. aprīlī.

Virkne hokejistu jau devuši piekrišanu ierasties valstsvienības rīcībā pēc komandu sezonas beigām.

“Katru dienu norit Play-off spēles. Gadās, ka kāds traumējas, tāpēc nezinam, vai kāds konkrēts spēlētājs varēs pievienoties. Mēs itkā visu kontrolējam, bet grūti pateikt, kurā brīdī spēlētāji pievienosies. Spēlētājiem pēc sava čempionāta ir vajadzīga maza atelpa. Ja uzreiz iesaisties pie izlases, tad kādā brīdī enerģija pazūd. Mums sagatavošanās posms plānots visai nopietns,” vēsta Latvijas valstsvienības treneris.

“Kamēr es esmu treneris, gribu radīt spēlētājiem pārliecību un iespaidu, ka mēs katru gadu cīnīsimies par labiem rezultātiem. Sanāks vai nesanāks, bet kad spēlētāji ierodas izlasē, man jārada iespaids, ka viss iespējams. Vienmēr ir grūti nosargāt to, ko esi sasniedzis. Negribu pakļauties teorijai, ka nākamās medaļas mums būs pēc četriem gadiem,” saka Vītoliņš.

Sagatavošanās posmā Latvijas hokejisti aizvadīs četras pārbaudes spēles “Arēnā Rīga” – 10. un 11. aprīlī pret Somiju, bet 3. un 4. maijā pret Norvēģiju. Aprīlī paredzētas arī divas pārbaudes spēles Šveicē pret vietējo izlasi.

Latvijas valstsvienība 2024. gada pasaules čempionātu aizvadīs B grupā Ostravā un spēkosies ar Polijas, Francijas, Kazahstānas, Vācijas, Zviedrijas, Slovākijas un ASV izlasēm.

Grupu turnīrs norisināsies no 10. līdz 21. maijam. Ceturtdaļfināla spēles paredzētas 23. maijā, bet pusfināla mači notiks 25. maijā. Finālspēle un cīņa par bronzas godalgām tiks aizvadīta 26. maijā.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Latvijas Radio

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)