Sorokins par Latvijas izlases pretiniecēm PČ: Varam vinnēt jebkuru

Latvijas valstsvienības bijušais aizsargs Oļegs Sorokins, kurš šobrīd vada Optibet hokeja līgas (OHL) komandu HS ”Rīga” un Latvijas U-18 izlasi, sarunā ar portālu ”1188.lv” izteicis savu viedokli par Latvijas valstsvienības grupu turnīra pretiniecēm nākamgad Rīgā un Tamperē notiekošajā pasaules čempionātā.

”Viss atkarīgs no mūsējo NHL komandu sezonas gaitas, no veselības stāvokļa. Gribētos cerēt, ka būsim kaujinieciskā sastāvā ar vēlmi sasniegt augstus rezultātus,” pauda Sorokins. ”Runājot par izredzēm uz laukuma redzēt Daugaviņu un Dārziņu, jāsaka atklāti – šaubos, bet cerība, kā saka, mirst pēdējā. Citā statusā gan noteikti, domāju, abus dzirdēsim un varbūt arī redzēsim.”

Latvijas izlase nākamā gada pasaules čempionātā spēlēs vienā apakšgrupā ar Kanādas, Čehijas, Šveices, Slovākijas, Norvēģijas, Kazahstānas un Slovēnijas valstsvienībām. Sorokins šobrīd atturējās prognozēt, vai Latvijas izlase nākamgad notiekošajā pasaules čempionātā varētu iekļūt ceturtdaļfinālā. ”Domāju, tagad nav īstais laiks par to spekulēt, priekšā ir gara sezona klubos, skatīsimies un zīlēsim, kad nāks tuvāk.”

”Zinām, ka Latvija var uzvarēt visus un var arī zaudēt visiem,” norādīja hokeja eksperts. ”Katra spēle sāksies ar 0-0, to gan zinu noteikti. Vinnēt varam jebkuru, un viens no uzdevumiem būs izdarīt to tad, kad visvairāk vajag. Noteikti svarīgi, lai būtu būtu tāda mazliet nekaunīga pašatdeve katrā divcīņā, un noteikti novēlētu gūt vārtus, nu vismaz katru spēli par vieniem vairāk kā pretiniekam.”

2023. gada pasaules čempionāts notiks no 12. līdz 28. maijam. Latvijas izlase turnīru uzsāks 12. maijā, tiekoties ar spēcīgo Kanādas valstsvienību. Savukārt nākamajā dienā mūsējiem pretī stāsies Slovākijas hokejisti.

Autors: Rainers Rogs Avots: 1188.lv

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)