Smons: Sākām diezgan slikti, bet pēc pirmās trešdaļas saņēmāmies

Latvijas izlases aizsargs Sandis Smons pēc šodien izcīnītās uzvaras mačā pret Norvēģijas valstsvienību sarunā ar portālu ”Sportacentrs.com” atzina, ka komanda slikti iesākusi spēli, taču pēc pirmās trešdaļas esot saņēmusies.

Jau vēstījām, ka Latvijas izlase šodien pasaules čempionāta trešajā mačā ar 3:2 (1:1, 2:1, 0:1) pārspēja Norvēģijas hokejistus un svinēja pirmo panākumu turnīrā. Mūsējo labā ar precīziem metieniem izcēlās Rodrigo Ābols, Nikolajs Jeļisejevs un Roberts Bukarts.

”Uzskatu, ka sākām diezgan slikti. Neizgājām gatavi. Vajadzēja spēlēt to pašu, ko aizvakar pret Somiju, taču – iesākām slikti,” pēc aizvadītā mača teica Smons. ”Pēc pirmās trešdaļas saņēmāmies. Vienkārši vajadzēja spēlēt savu spēli. Otrajā un trešajā periodā jau aizgāja labāk.”

22 gadus vecais aizsargs mačā pret norvēģiem asistēja Roberta Bukarta uzvaras vārtu guvumā un nopelnīja savu pirmo rezultativitātes punktu pasaules čempionātos. ”Vienkārši paņemu ripu un nogāju lejā aiz vārtiem. Atdevu Sočam, viņš tālāk atdeva Robčikam, un viņš pats arī uzmeta.”

“Beigās nācās panervozēt arī mums uz soliņa,” mača saspringto galotni atcerējās Smons. ”Jūtos ļoti, ļoti, ļoti labi. Prieks un gods pārstāvēt Latvijas izlasi, tikt pie spēles laika un arī tikt pie pirmā punkta.”

Autors: Rainers Rogs Avots: Sportacentrs.com