Sējējs nobažījies par Latvijas izlases uzbrukumu: Kas tos golus metīs?

Latvijas izlases kādreizējais aizsargs un Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas ”Dinamo” bijušais treneris Normunds Sējējs portāla ”Delfi.lv” raidījumā ”Aizmugure”, runājot par mūsu valstsvienības izredzēm gaidāmajā pasaules čempionātā, izteica bažas par Latvijas izlases uzbrukuma jaudu.

Sējējs norādīja, ka Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas ”Blue Jackets” vārtsarga Elvja Merzļikina pievienošanās Latvijas izlasei ir liels ieguvums, taču skeptiski izteicās par mūsu valstsvienības uzbrukuma potenciālu.

”Aizsardzība ar vārtsargu – uzskatu, ka tur viss būs plus mīnus kārtībā,” atzina kādreizējais Latvijas izlases aizsargs. ”Mani visvairāk uztrauc uzbrukums. Kas tos golus metīs?”

Sējējs piekrita Latvijas valstsvienības galvenā trenera Harija Vītoliņa iepriekš teiktajam, ka liela daļa hokejistu, kuri spēlēs izlasē, savos klubos nav līderi.

”Gribi vai negribi, bet jāpiekrīt Vītoliņam, ka daudzi spēlētāji, kas šobrīd ir izlasē, savos klubos pat īsti nav līderi, pirmās vai otrās maiņas spēlētāji,” teica Sējējs. ”Tikai dažus varētu par tādiem nosaukt. Tam ir ļoti liela nozīme.”

Autors: Rainers Rogs Avots: Delfi.lv

Komentāri (0)