SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Pļāvējs par atteikumiem: Visi ir gatavi nakotnē spēlēt, arī Kalniņš

Roberts Pļavējs, Hokejazinas.com

Roberts Pļavējs | FOTO: LHF

“Mums nav nekādu indikāciju, ka kādam būtu kāds “audzējs” vai kaut kas slikts noticis,” tā par vairāku spēlētāju atteikumu pārstāvēt Latvijas hokeja izlasi šajā pavasarī sarunā ar “Hokejazinas.com” saka Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs.

Jau šo piektdien Latvijas hokeja izlase Somijas pilsētā Tamperē sāks dalību pasaules čempionātā, pirmajā spēlē tiekoties ar ASV hokejistiem. Pļāvējs teic, ka ir gandarīts par jauno puiši ienākšanu valstsvienībā.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Pekinas olimpisko spēļu un pasaules čempionāta sagatavošanās posmus ir grūti salīdzināt, jo, pirmkārt, izlasē ir atšķirīgs sastāvs un šajā pavasarī nav vairāku līderu. Šī iespēja ļauj jaunajiem būt klāt. Man ir prieks, ka izlasē ir ienākuši jauni puiši un var redzēt, ka viņiem deg acis, viņi vēlas sevi pierādīt valstsvienībā. Tas motivē arī pārējos.

Ja runājam par sastāva komplektāciju, tad tā ir galvenā trenera pārziņā. Protams, ka federācija dalās ar savu redzējumu, bet noteikti neuzspiežam, kuram spēlētājam būtu jāspēlē izlasē, bet kuru vajadzētu atskaitīt. Savu viedokli izsakām, bet gala lēmums pieder galvenajam trenerim. Izlasē darbojas arī divi izlašu menedžeri – Renārs Freibergs un Rūdolfs Kalvītis, kuri savā starpā ir sadalījuši atbildības sfēras.

Rūdolfs vairāk nodarbojas ar komunikāciju starp hokejistiem un iesaistās sarunās ar starptautiskajām organizācijām. No malas varētu šķist, ka izlases menedžera darbs aprobežojas tikai ar saziņu ar spēlētājiem, taču patiesībā tas ir liels un piņķerīgs darbs. Iepriekš pie tā strādāja viens cilvēks, bet vēl senāk šie pienākumi tika sadalīti, iesaistot visus ofisa darbiniekus. Šobrīd šis darbs ir labi koordinēts un ceru, ka tā arī turpināsim.

Ar lielāko daļu spēlētāju, kuri šajā pavasarī nepievienojās izlases treniņnometnei, runāju, un man bija sarunas arī ar izlašu menedžeriem. Mums nav nekādu indikāciju, ka kādam būtu kāds “audzējs” vai kaut kas slikts noticis. Tie bija pamatoti iemesli, pārsvarā atteikumi piedalīties treniņprocesā saistīti ar hokejistu traumām. Mēs respektējam spēlētāju izvēli un neviens izlasei nākotnē nav atteicis, nevienam durvis uz valstsvienību nav aizvērtas ciet. Visi spēlētāji apstiprināja, ka pie nākamajiem izsaukumiem uz izlasi ir gatavi atkal pārstāvēt Latviju, tajā skaitā arī vārtsargs Jānis Kalniņš.”

LHF ģenerālsekretārs piebilst, ka tiek uzturēts kontakts arī ar tiem hokejistiem, kuri pēc Pekinas olimpiskajām spēlēm paziņoja par karjeras noslēgšanu valstvienībā.

“Ar dažiem esam komunicējuši pa tiešo, savukārt ar citiem caur komandas biedriem. Mēs respektējam hokejistu pieņemtos lēmumus pēc Pekinas olimpiskajām spēlēm. Nebijām plānojuši un arī tagad neuzspiežam viņiem atgriezties izlasē. Mūsu attiecības ar viņiem nav beigušās – karjera izlasē ir noslēgusies pēc viņu pašu vēlmēm, taču mēs neesam sadedzinājuši tiltus un uzturam kontaktus. Vakar aprunājos ar Kasparu Daugaviņu un Lauri Dārziņu, interesējamies, kādi ir viņu plāni nākotnē. Visi zina, ka izlases durvis ir atvērtas un nekas kritisks nav noticis. Arī iepriekš bija hokejisti, kuri paziņoja par karjeras noslēgšanu, bet vēlāk atgriezās izlasē.”

 

 

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)