Latvijas sieviešu hokeja izlase izšķirošajā mačā piedzīvo sauso zaudējumu

Ar zaudējumu pasaules čempionātu otrās divīzijas A grupā piektdien noslēdza Latvijas sieviešu hokeja valstsvienība. Aizvadītajā mačā Mika Goluboviča vadītā izlase ar rezultātu 0:4 (0:1, 0:0, 0:3) kapitulēja Lielbritānijas komandai.

Latvijas dāmu komanda, trešajā trešdaļai sākoties, atradās iedzinējos ar 0:1, taču pēdējās 20 minūtēs veiksmīgi darbojās Lielbritānija, kas guva trīs bezatbildes vārtus.

Latvijas izlases vārtsardze Kristiāna Apsīte atvairīja 49 no 53 pretinieču metieniem. Par labāko spēlētāju mūsu komandas rindās atzina aizsardzi Aiju Balodi.

Līdz ar to Lielbritānija, uzvarot mūsu izlasi, izcīnīja maksimāli iespējamos 12 punktus un nākamgad spēlēs pirmās divīzijas B grupā. Savukārt Latvijas valstsvienība turnīrā ieņems otro vai trešo pozīciju.

Pirmajā pasaules čempionāta spēlē Latvija ar 0:1 bullīšos piekāpās Spānijai, otrdien ar 8:2 uzveica Meksiku, bet ceturtdien ar 6:5 pagarinājumā uzvarēja Taivānu.

Tikai grupas uzvarētāja no otrās divīzijas A grupas iekļūs pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupā.

Autors: Rainers Rogs Avots: IIHF