Latvijas izlases kapteinis Ābols: Spēlējām daudz sarežģītāk nekā situācija prasīja

Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols pēc šodien izcīnītās uzvaras mačā pret Norvēģijas valstsvienību sarunā ar portālu ”Sportacentrs.com” pēc spēles atzina, ka komanda daudzās situācijās esot spēlējusi pārāk sarežģīti.

Jau vēstījām, ka Latvijas izlase šodien pasaules čempionāta trešajā mačā ar 3:2 (1:1, 2:1, 0:1) pārspēja Norvēģijas hokejistus un svinēja pirmo panākumu turnīrā. Mūsējo labā ar precīziem metieniem izcēlās Rodrigo Ābols, Nikolajs Jeļisejevs un Roberts Bukarts.

”Ātri apdomājot – laikam kaut kur uzlikām paši sev pārāk lielu spiedienu. Spēle, kurā jāņem trīs punkti, obligāti jāuzvar,” pēc mača atzina Latvijas izlases kapteinis. ”Spēlējām daudz sarežģītāk nekā situācija prasīja, to var teikt par 70-80%.”

Ābols uzvēra, ka jāiemācās spēlēt konsekventi, neatkarīgi no tā, kādas izlases nāk pretī. ”Pasaules čempionātā visi pretinieki māk spēlēt. Otrais ielaistais gols to parādīja – četratā aizbraucām aiz vārtiem, un ripa uzreiz nonāca mūsu vārtos.”

”Bija pāris skarbāki vārdi gan no treneriem, gan no spēlētajiem, bet – tādas situācijas sapurina un saliedē,” Latvijas valstsvienības kapteinis pastāstīja, kas notika ģērbtuvē pēc pirmās trešdaļas mačā pret Norvēģiju.

Latvijas izlasei tagad būs vairākas brīvdienas. Nākamo maču mūsu hokejisti aizvadīs ceturtdien, kad pulksten 20:20 tiksies ar Čehijas valstsvienību. Šī būs ļoti svarīga spēle cīņā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sportacentrs.com