Latvijas izlases kandidāti vēlreiz pārliecinoši pieveic U-18 valstsvienību

Latvijas hokeja izlases kandidāti, gatavojoties 2022. gada pasaules čempionātam, šovakar aizvadīja otro pārbaudes spēli pret Latvijas U-18 valstsvienību, kas gatavojas U-18 pasaules čempionātam. Latvijas izlases kandidāti izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 6:0 (2:0, 3:0, 1:0).

Izlases kandidāti jau pašā mača sākumā guva divus vārtus. Abas reizes izcēlās aizsargi. Jānis Jaks 48. sekundē, veicot solo reidu, atklāja mača rezultātu. Savukārt piektajā minūtē Arvils Bergmanis ar netraucētu metienu no zonas vidus panāca jau 2:0.

Otrajā trešdaļā valstsvienības kandidāti vēl trīs reizes pārspēja U-18 komandas vārtsargu Deivu Deividu Rolovu. Perioda pirmajā pusē ar diviem precīziem metieniem no vārtu priekšas nepilnu divu minūšu laikā izcēlās šodien Latvijas izlases treniņnometni papildinājušais Klāvs Veinbergs, bet 37. minūtē precīzs bija Mārtiņš Dzierkals.

Savukārt pēdējā trešdaļā izlases kandidāti nogādāja vēl vienu ripu pretinieku cietoksnī. Pēdējos vārtus mačā 55. minūtē guva Ģirts Silkalns, kurš raidīja ripu starp pretinieku vārtsarga kājsargiem.

Pēc spēles abas komandas treniņu nolūkos aizvadīja piecu minūšu pagarinājumu. Tajā tika fiksēts neizšķirts – 1:1. U-18 sastāvā jau papildlaika 32. sekundē izcēlās Sandis Vilmanis, bet pēc nepilnām divām minūtēm izlases kandidātu rindās precīzs bija Bergmanis.

Atgādināsim, ka abu komandu pirmajā savstarpējā mačā valstsvienības kandidāti svinēja uzvaru ar 10:1.

Latvijas izlases kandidātu komandas sastāvs: Bērziņš (Mežsargs); Čukste – Mamčics, Andžāns – Jaks, Ošenieks – Bergmanis; Ri Bukarts – Bērziņš – Marenis, Lapinskis – Veinbergs – Vizbelis, Zabusovs – Smirnovs – Dzierkals, Baranovskis – Vītoliņš – Silkalns.

Latvijas U-18 izlases sastāvs: Rolovs (Brants): Kurbaka – Krūklītis, Urbanovičs – Laškovs, Simanovičs – Petrovičs, Jurčenko – Veckaktiņš, Bulāns; Ločmelis – Vilmanis – Mateiko, Rullers – Poļakovs – Dārziņš, Bukarts – Livšics – Streikišs, Strazdiņš – Borozinskis – Zvagulis.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF