Latvijas izlasei PČ nevarēs palīdzēt vēl viens aizsargs

Latvijas hokeja izlasei šopavasar Somijā notiekošajā pasaules čempionātā diemžēl nevarēs palīdzēt pieredzējušais aizsargs Ralfs Freibergs. Portālam ”Sportacentrs.com” atklājis Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs.

30 gadus vecais Freibergs aizvadīto sezonu uzsāka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas ”Dinamo” rindās, kur 34 spēlēs atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm, bet pēc Pekinas olimpiskajām spēlēm pārcēlās uz Vāciju

Pieredzējušais aizsargs pievienojās Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) komandai Izerlonas ”Roosters”, kuras sastāvā desmit mačos izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm. Klubs nesen paziņoja, ka nākamajā sezonā Freibergs komandā nepaliks.

30 gadus vecais Freibergs ir spēlējis Latvijas izlases rindās sešos pasaules čempionātos un divās olimpiskajās spēlēs. Latvijas valstsvienības sastāvā pirmo pasaules čempionātu viņš aizvadīja 2013. gadā Helsinkos.

Diemžēl šogad pasaules čempionātā Somijā nespēlēs ne vien Freibergs, bet arī aizsargs Uvis Balinskis, kuram pirmdien tika veikta pleca operācija. Tāpat skaidrības nav arī par aizsarga Oskara Cibuļska spēlēšanu Latvijas izlasē, jo viņam ir muguras savainojums.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sportacentrs.com

Komentāri (0)