SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Latvijas hokeja izlase noslīdējusi vienu vietu zemāk jaunākajā IIHF rangā

Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) šodien publicējusi jaunāko izlašu rangu. Latvijas vīriešu hokeja izlase tajā noslīdējusi uz 11. vietu.

Latvijas vīriešu hokeja izlase pirms Pekinas olimpiskajām spēlēm ieņēma desmito vietu IIHF rangā, bet pēc neveiksmīgajām Pekinas olimpiskajām spēlēm mūsu komanda noslīdējusi uz 11. vietu rangā. Latvijai priekšā aizsteigusies Dānija, kas Pekinas olimpisko spēļu astotdaļfināla mačā pieveica Latviju ar 3:2.

Dānija gan nekur tālu nav aizmukusi no Latvijas. Abas izlases vienu no otras IIHF rangā šķir tikai 25 punkti. Latvijai IIHF publicētajā rangā ir 3265 punkti, bet Dānijai – 3290 punkti. Nākamā aiz Latvijas rangā ir Norvēģija, kura ieguvusi par 145 punktiem mazāk nekā Latvija.

Vīriešu ranga līdere ar 4065 punktiem ir olimpiskā čempione Somija. Tālāk seko pašreizējā pasaules čempione Kanāda, kas izcīnījusi 3995 punktus. Savukārt labāko trijnieku ar iegūtiem 3910 punktiem noslēdz Krievija, kura šogad Somijā notiekošajā pasaules čempionātā nedrīkstēs piedalīties.

Tikmēr sieviešu ranga līdere ir Kanāda, kurai seko ASV un Somijas valstsvienības. Latvijas sieviešu hokeja izlase rangā zaudējusi septiņas vietas un atkāpusies uz 29. pozīciju.

Autors: Rainers Rogs Avots: IIHF

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)