Latvijas faniem liela interese par PČ pirmajām divām spēlēm

2024. gada pasaules hokeja čempionāta orgkomitejas informācija liecina, ka Latvijas līdzjutēji visnaskāk pirkuši biļetes uz turnīra pirmajām divām spēlēm, vēsta “Lsm.lv”.

Latvijas izlase šī gada pasaules čempionātu sāks ar spēli pret Poliju, bet otrajā mačā pretī stāsies Francijas hokejisti.

Abas spēles notiks brīvdienās – sestdien un svētdien, tātad līdzjutēji varēs izbaudīt augstas raudzes hokeju, praktiski nekavējot darba dienas.

“Kopš 16. janvāra, kad tirdzniecībā parādījās atsevišķu spēļu biļetes, lielākais pārdoto biļešu skaits – vairāk nekā tūkstotis – ir uz spēlēm Latvija–Polija un Latvija–Francija,” medijam sacīja orgkomitejas preses sekretārs Jans Kukliks.

Kukliks atklāja, ka liela interese bijusi arī par Latvijas–Slovākijas mača biļetēm, taču tās šobrīd tirdzniecībā vairs nav pieejamas.

Latvijas izlase turnīru aizvadīs B grupā Ostravā un spēkosies ar Polijas, Francijas, Kazahstānas, Vācijas, Zviedrijas, Slovākijas un ASV valstsvienībām.

Tikmēr Prāgā A grupā cīņu aizvadīs Somijas, Kanādas, Šveices, Čehijas, Dānijas, Norvēģijas, Austrijas un Lielbritānijas komandas.

 

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Lsm.lv

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)