Kalvītis atklāj vārtsargus, kuri palīdzēs izlasei Bratislavā

“Sastāvs decembrī būs optimālais no Eiropā spēlējošajiem hokejistiem, kuri būs pieejami. Tāpat arī nāks klāt pāris spēlētāji no novembra spēlēm Rīgā,” tā par izlases komplektāciju Kaufland Cup” turnīram sarunā ar Latvijas Hokeja federāciju (LHF) saka Latvijas hokeja izlases ģenerālmenedžeris Rūdolfs Kalvītis.

Latvijas hokejisti “Kaufland Cup” turnīrā Bratislavā pirmo spēli aizvadīs 13. decembrī, trešdien, pulksten 18.00 ar Slovākijas valstsvienību, bet dienu vēlāk pulksten 18.00 Latvijas izlasei pretī stāsies Norvēģija.

“No bronzas izlases sastāva valstsvienībā uz “Kaufland” kausa izcīņu būs desmit spēlētāji. Valstsvienību gaidāmajā izlašu logā pārstāvēs arī tādi spēlētāji, kā mūsu kapteinis Kaspars Daugaviņš, Oskars Batņa, Ralfs Freibergs, Ronalds Ķēniņš, Toms Andersons, Renārs Krastenbergs un Roberts Mamčics.

Savukārt, runājot par vārtsargu līniju, decembrī tā būs nemainīga no pirmā izlašu loga. Vārtos atkal redzēsim Ivaru Punnenovu, Ēriku Vītolu un Arginto Milbergu. Šie trīs vārtsargi sevi labi apliecināja cīņās pret francūžiem,” saka Kalvītis.

Izlases ģenerālmenedžeris atklāj, ka ir hokejisti, kuri dažādu iemeslu dēļ nevarēs palīdzēs valstsvienībai decembra turnīrā.

“Ir spēlētāji, kuri šobrīd ir iedzīvojušies mikrotraumās un nevarēs palīdzēt decembrī, piemērām, Kristaps Zīle, Jānis Jaks, Kristiāns Rubīns un Mārtiņš Dzierkals.

Jāuzsver, ka dažās Eiropas līgās decembra izlašu logos nav paužu. Piemēram, virkne Latvijas izlases spēlētāju pārstāv Zviedrijas Allsvenskan līgu, un šajā čempionātā, kā arī Vācijā, Somijā, Dānijā un Čempionu līgā turpinās sezona. Tādēļ komunicējot ar klubiem, mēs izrunājam katra spēlētāja situāciju un saprotam komandas nostāju.

Ir klubi, kas neskatoties uz esošajām spēlēm, tieši vēlas, lai spēlētājs pārstāv izlasi, jo tas varētu dot pozitīvu soli pārliecībā un attīstībā (piemēram, Oskars Batņa, Miks Tumānovs, Ēriks Vītols, Anrī Ravinskis, Artūrs Andžāns). Tomēr mēs nekad par visām varītēm nespiedīsim hokejistu ierasties, ja viņa pārstāvētajam klubam ir cita nostāja. Šobrīd esam atraduši ļoti veiksmīgu komunikācijas pieeju ar visiem klubiem,” piebilda Kalvītis.

Kā liecina LHF informācija, izlases sastāvs decembra turnīram tiks publicēts 8. decembrī, piektdien.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)